Waffle chew
Waffle chew
Waffle chew
Waffle chew
Waffle chew

Waffle chew

Regular price $2.50 Unit price  per 

A fun and tasty chew for your little friends?

Breakfast in bed? we got you. A stack of 4 yummy waffles per set

 

Ingredients : contains wheat derivative, legumes, nuts, fruit

Waffle chew
Waffle chew
Waffle chew